NON STOP SLUŽBA Piešťany a okolie
0905 627 481
Dominika Tatarku 2, 921 01 Piešťany

Vyjadrenie k mimoriadnej situácii zo dňa 15.03.2020, Koronavírus 15. marca 2020

pohreby na slovensku koronavirus

V súvislosti s mimoriadnou situáciou na Slovensku a pri sledovaní informácií z Európskych krajín všetci vidíme, že nová choroba si svoje obete nevyberá a ak ju chceme spomaliť a zastaviť, musíme sa k nej postaviť mimoriadne zodpovedne. Uvedomujeme si že práve pohrebníctvo je citlivá oblasť a preto sa k týmto otázkam aj citlivo staviame. Preto Vás správy cintorínov prosia o to ak je to možné, aby ste zvážili účasť na pohrebných obradoch a odporúčajú aby sa verejné pohrebné obrady vykonávali v limitovanej účasti respektíve v blízkom kruhu príbuzných. Spôsobom, ako prejaviť Vašu pietu voči zosnulému môžte formou objednávky kvetov na našej Facebookovej stránke: Peter Samko – Pohrebná Služba Venuša, internetovej stránke: www.pohrebnictvovenusa.sk alebo formou telefonickej objednávky na čísle: +421 905 627 481.

Vyjadrenie asociácie pohrebných a kremačných služieb:

https://www.youtube.com/watch?v=lRNX8HAFbjE&feature=share&fbclid=IwAR0Cw_NmL4mBpHiQWIrpM6GpeGt4urX38jGCgwroIFLJxY0xPCz6G2GM9XI

Zdroj foto: www.happyend.cz/blog/koronavirus-horke-tema-bozp

5/5 (1)

Hodnotenie

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.