100% profesionalny,bezstarostny servis,ktory predcil nase ocakavania.Vrelo odporucame.Robili nam pohreb v Hradku a vsetko bolo nadocakavanie.

Richard Kopun

Kto vám prejavil dôveru, určite nebol sklamaný. Aspoň v našom prípade to tak bolo a to v tomto smutnom roku dva krát.

Zuzana

Ste proste profi najlepší z vašej práce by si mali mnohí brať vzor...pokora láska obeta príjemná komunikácia profesionalita...dakujem, že Vás poznám...nech sa vam vo všetkom darí Samkovci!

Katka

Aj mojej mamičke pred troma rokmi robil pohreb Peter Samko, kvalitne a dôstojne to sú slabé slová priam rozprávkovo, klobúčik dole pred vami, vždy budem chváliť pohrebné služby pána Samka. Ste top a vždy budete

Martin

Sú super presne tak majú úctu k mŕtvemu, a sú vo všetkom ochotný pri pomoci aj s pohrebom, mali sme už možnosť poznať ich, pri tejto úcte

Janka

Je to veľmi milá, uctiva a sympatická rodinná firma, ktorá príde ktorúkoľvek hodinu a veľmi ochotne poradí a pomôže aj s vybavovaním na úradoch. Mali sme tú možnosť poznať ich. Ďakujeme

Zlatica

Boli sme velmi poskojni s ich sluzbami. Su uctivi a robia to velmi profesionalne a s uctou k zosnulemu. Dakujeme.

Jana

Doteraz sme stále využívali ich služby boli sme vždy spokojní všetko bolo na vysokej úrovni.

Milka

Vedia to urobiť s úctou k mŕtvemu

Jozefína

Veľká spokojnosť so službami, ktoré pán Peter Samko poskytuje, od prvého telefonátu až po koniec rozlúčky s našim ocinom. Dôstojnosť, akú si takáto udalosť vyžaduje. Ďakujeme

Iveta

Ďakujeme za vyjadrenie sústrasti. Veľká spokojnosť so službami, ktoré pán Peter Samko poskytuje, od prvého telefonátu až po koniec rozlúčky s našim ocinom. Dôstojnosť, akú si takáto udalosť vyžaduje. Ďakujeme

Iveta

Pán Samko bol veľmi ústretový. Dávno som sa nestretla s takým prístupom.

p. Danáčová

Dobrý deň, pán Samko,
vo februári Ste sa postarali o poslednú rozlúčku našej zosnulej mamy Márie Kochanovej z Vrbového, z našej strany veľká spokojnosť, ďakujeme ešte raz.

Vladimír

Dobrý deň, Ďakujem Vám veľmi pekne za Vašu ústretovosť a cenné rady pri organizovaní pohrebu.

Katarína

Dobrý deň,
minulý utorok ste nám v Hornej Strede pochovali otca/manžela. Rád by som Vám poďakoval, aj v maminom mene, za Váš prístup, komunikáciu a pomoc so všetkým. Tiež za to, ako celý pohreb prebehol a v akom stave po vás zostalo okolie hrobu a samotný hrob.
Veľmi si vážime Vašu profesionalitu.
Ďakujeme

Peter Mézeš

Veľmi pekne ďakujem za vysoko profesionálny a ohľaduplný prístup pri jednaní, príprave ako i počas samotného obradu.

Roman Hrušovský

Chcela som Vám poďakovať za dnešok a celý proces a čas ktorý ste nám venovali, s akou vľúdnosťou a porozumením ste s nami jednali, absolútne žiadne námietky nemám. Nemáte ľahkú prácu vidieť ľudí trpieť ale práve vďaka Vašemu ľudskému a ohľaduplnému prístupu ponúkate smútiacim priestor dôstojne sa rozlúčiť s tými čo odišli. Ďakujem a som rada že som na Vás dostala referenciu

Katarína

Ďakujem celému teamu za vysoko profesionálny prístup, ústretovosť a pomoc pri organizovaní poslednej rozlúčky. Vaše služby rozhodne odporúčam.

Jarmila Szabová

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať pánovi Samkovi a celému kolektívu za kompletné vybavenie pohrebu. V tejto ťažkej situácií nám bolo vysvetlené krok po kroku čo bude nasledovať. Veľký obdiv za neskutočne profesionálny, odborný a skvelý prístup pánovi Samkovi. Ďakujeme Vám veľmi pekne. Určite odporúčame.

Patrícia Hodálová

Touto cestou sa chceme poďakovať z celého srdca  pánovi Samkovi a jeho synovi za úžasný prístup pri vybavovaní pohrebu. Ešte raz ďakujeme a odporúčame využiť služby pohrebníctva Venuša

Jana Zapletalová

Ďakujeme, veľká spokojnosť a odporúčam každému

Ľubica

Pán Samko veľmi pekne ďakujem. Vyzerá to výborne. S pozdravom Peter

Peter

Maximálna spokojnosť, prístup na vysokej úrovni. Ďakujeme

Ivan Ivan

Všetko na jednotku! Odporúčam!!!! Taký ľudský prístup ľahko nenájdete. Týmto sa chcem ešte raz poďakovať za krásnu rozlúčku s našimi drahými zosnulými.

p. Kunicová

Jednoznačne odporúčam pohrebníctvo Venuša. Skvelý prístup a skvelé služby.

Martin Lihosith

Touto cestou chceme  poďakovať  pracovníkom pohrebníctva Venuša a p.Samkovi a syn za urýchlený prevoz a kvalitné služby ktoré nám poskytol pri úmrtí blízkeho príslušníka našej rodiny. Ich prístup bol veľmi profesionálny , ľudský a slušný a s veľkou pietou preto doporučujeme - Pohrebníctvo Venuša .

rod. Madrová

Dobrý večer, z celého srdca ja i moja rodina ďakujeme za úžasný, ľudský a pritom profesionálny prístup p.Samka a jeho syna pri úmrtí môjho manžela. Od prvého kontaktu až do posledných detailov sme boli s Vami nadmieru spokojní. Práca p.Samka je na vysokej profesionálnej úrovni, v najťažších chvíľach vie pozostalým poradiť a pomocť. Ešte raz ďakujeme a odporúčame využiť služby pohrebnictva Venuša.

Gabriela Bernatova

Práca p.Samka je na vysokej profesionalnej a hlavne ľudskej úrovni.... v najťažších chvíľach pozostalých vie vynikajúco poradiť a pomôcť. Veľmi ho obdivujem v jeho práci i decentnom a milom správaní a prístupe. Určite pohrebnictvo Venuša doporučujem.

Anna Onderová

Dobrý večer,z celého srdca ja i moja rodina ďakujeme vašej pohrebnej službe za Váš úžasný prístup pri vybavovaní a organizácii pohrebu našej maminkyOd prvého kontaktu,až do posledných detailov, sme boli s Vami nadmieru spokojní.S úctou a porozumením ste nám vo všetkom vyšli v ústrety.Vaše služby vrelo odporúčam.Este raz vďaka za všetko.

Ľubica Rajznerová

Ďakujeme za užasný ľudský a pritom profesionálny prístup p. Samkovi a jeho synovi pri úmrtí našej babinky. Všetko detailne pánom majiteľom pohrebníctva vysvetlené, vybavené, zorganizované a ešte aj overené, či je všetko v poriadku. Všetko prebehlo bez komplikácií s ochotou a ústretovosťou, slušnosťou aj pietou. Ešte raz ďakujeme a odporúčam využiť služby pohrebníctva Venuša.

Ľubica Lakotová

Pridajte Váš ohlas na nás:


    5/5 (29)

    Hodnotenie