NON STOP SLUŽBA Piešťany a okolie
0905 627 481
Dominika Tatarku 2, 921 01 Piešťany

Pohrebné obrady a posledné rozlúčky 13. marca 2022

Pohrebná služba Peter Samko – VENUŠA Piešťany zabezpečuje pohrebné obrady a posledné rozlúčky (kremácie) v okresoch Piešťany a Nové Mesto nad Váhom, pôsobí v obciach ako Piešťany, Drahovce, Horná Streda, Moravany nad Váhom, Modrová, Banka, Borovce, Pobedím, Sokolovce, Dolné Otrokovce, Podolie, Brunovce, Veľké Ripňany, Veľké Orvište, Ratnovce, Kočín, Lančár, Šterusy, Očkov, Vrbové, Dechtice, Orešany, Stará Lehota, Veľké Kostoľany, Hrádok, Nová Lehota, Veselé, Bašovce, Dolný Lopašov, Dubovany, Ducové, Hubina, Krakovany, Nižná, Ostrov, Prašník, Rakovice, Šípkové, Trebatice, Modrovka, Lúka, Potvorice, Madunice, Jalšové, Kocurice, Šalgovce a ďaľšie…

Snažíme sa aby posledná rozlúčka s Vašim zosnulým bola dôstojná, kladieme dôraz na detail. Technické zázemie pohrebnej služby je náročnou záležitosťou, mať najmodernejšie technické prostriedky dnešnej doby je nevyhnutnosťou.

Čo každému ako prvé padne do oka sú vozidlá pohrebnej služby. Je nutné aby boli vybavené modernou technikou.

Na čo kladieme dôraz a v čom sa snažíme byť atraktívnejší pre zákazníkov oproti ostatným?

S klientom, ktorý sa obráti na našu firmu vybavíme všetky náležitosti. Poskytujeme aj vybavenie dokladu na úrade (úmrtný list), ktorý by si inak pozostalý musel vybavovať sám. Za túto službu si neúčtujeme žiadne poplatky, takisto za výrobu a vytlačenie smútočných oznámení (parte) neúčtujeme poplatky.

Záleží nám na dobrej povesti a mene, ktoré si naša firma vybudovala za obdobie svojho pôsobenia v regióne. Vážnosť chvíle, dôstojnosť pri styku s pozostalými, korektné zaobchádzanie, to všetko je u nás na prvom mieste.

Od detailov ako je oblečenie pracovníkov, cez ich správanie až po technické vybavenie firmy – to je naša firemná kultúra a dobrá povesť, ktorá nás sprevádza.

Napriek tomu, že sa so smrťou stretávame 24 hodín denne, sme len ľudia a na smrť sa nedá zvyknúť ako na niečo čo by nevzbudzovalo emócie a neviedlo k zamysleniu. Cítime s pozostalými podobne ako keby odišiel náš blízky človek.

Pohrebná služba Peter Samko Venuša Piešťany a okolie

0905 627 481

5/5 (3)

Hodnotenie

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.